Objekto tipas
Vietovė
Aukštų skaičius
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Šildymo tipas
Būklė
Aukštoji Smeltė

title_photo

… aukštos kokybės butai Klaipėdoje!!! „Aukštoji Smeltė“ II etapas, tai naujausias būsto projektas Klaipėdoje, Priegliaus g. 4, kuriame galite įsigyti butus už bene patraukliausią kainos ir kokybės santykį Klaipėdos naujos statybos būsto rinkoje!

„Aukštoji Smeltė“ I statybų etapo metu pastatytuose namuose jau įsikūrė gyventojai, o II etape jau į pabaigą eina pagrindiniai statybos darbai ir rezervavę butus klientai jau pradėjo vidaus įrengimo darbus.

Projekto “Aukštoji Smeltė” II etapas - tai devynių aukštų mūrinis namas, kuriame galite rinktis 1-4 kambarių funkcionalaus suplanavimo butus su balkonais. Jūsų patogumui, po namu įrengiama požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, o namo kieme - vaikų žaidimo bei sporto aikštelės.

Vykdant projektą naudojame aukštesnės klasės ir kokybės ilgaamžes medžiagas: įrengtas ventiliuojamas fasadas su nuo vėjo ir drėgmės apsaugančiu sluoksniu bei akmens masės plytelėmis; sumontuoti Vokiečių gamintojo Schüco langai su dvigubu stiklo paketu; balkonuose bei koridoriuose įrengti nerūdijančio plieno turėklai; laiptinėse tiek laiptai, tiek koridoriai dengiami granitinėmis plokštėmis; butų išorės durys su papildomu garso bei šiluma sulaikančiuoju sluoksniu; Vokiškos kokybės Schindler liftas ir dar daug klientus džiuginančių sprendimų.

Ypatingą dėmesį skiriame šio namo energiniam efektyvumui, tad naudodami naujausias technologijas ir viršydami daugumą statybos techniniuose reglamentuose naujai statomiems daugiabučiams numatytų parametrų siekiame, kad šildymo išlaidos vidutiniškai nesiektų nei 0,45 Eur/kv. m per mėnesį. Planuojama energinio naudingumo klasė – B arba aukštesnė.

Projekte yra parduodami butai tiek su daline, tiek ir su pilna vidaus apdaila, kuriai atlikti pasirinkome aukštos kokybės apdailos medžiagas.

Klientai, pasirinkę paskutiniame aukšte esančius butus, galės džiaugtis ne tik atsiveriančia miesto panorama, beat ir aukštesnėmis lubomis, suteikiančiomis erdvės pojūtį.

Įsikurkite naujuose namuose dar šiais metais!