Objekto tipas
Vietovė
Aukštų skaičius
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Šildymo tipas
Būklė
Gandrališkės

title_photo

Gandrališkės

Tai naujas ir pirmasis tokio tipo gyvenamasis kvartalas Lietuvoje. Klaipėdiečiams ir visiems pamilusiems šį miestą siūlome būti pirmaisiais ir prisidėti kuriant namus sau.

Naujasis gyvenamųjų namų kvartalas įsikurs netoli naujosios jūrų perkėlos, tarp Taikos prospekto ir Minijos gatvės. Gandrališkių mikrorajone gyvens apie 6 tūkst. gyventojų. Bus pastatyti 29 gyvenamieji kompleksai su 1742 butais. Bendras jų gyvenamasis plotas – apie 147 tūkst. kv. metrų. Bus įrengtos 3306 dviejų aukštų automobilių stovėjimo aikštelės-garažai (vienam butui teks 1,5 automobilio stovėjimo vietos). Pastatuose bus 197 biurai ir komercinės paskirties patalpos (28 tūkst. kv. metrų). Gyvenamųjų namų pirmuose aukštuose įsikurs mažos parduotuvės, salonai, kavinės, buitinių paslaugų įmonės, sveikatos priežiūros įstaigos, juridinių paslaugų biurai, bankininkystės paslaugų kontoros.

Gyvenamuosiuose namuose butai suprojektuoti atsižvelgiant į įvairių šeimų poreikius ir galimybes:

 • vieno kambario butai – 34,53 m2;
 • dviejų kambarių butai – 50,22 m2;
 • trijų kambarių butai – 76,44 m2;
 • keturių kambarių butai – 94,81 m2;
 • prabangūs dviaukščiai butai su terasomis viršutiniuose aukštuose – 180 m2.

Daugeliui butų suprojektuoti atskiri 4 m2 sandėliukai (dviračiams, vežimėliams ir pan.).

 

 

Pastatų išorės apdailai bus naudojamos kokybiškos, plačios spalvų gamos „ETERNIT“ fasadinės plokštės, atsparios jūriniam klimatui.

Šios naujos architektūros ir subalansuotos infrastruktūros kvartalo statybai bus panaudoti moderniausi inžinieriniai, konstrukciniai bei technologiniai sprendimai.

Butuose ir komerciniuose plotuose bus įrengta:

 • centralizuota komunalinių paslaugų – elektros energijos, vandens, šildymo, vėdinimo ir aušinimo duomenų apskaitos sistema;
 • vaizdo stebėjimo ir archyvavimo sistema įvažiavimuose ir išvažiavimuose iš stovėjimo aikštelių, pirmųjų aukštų liftų holuose, įėjimuose iš lauko;
 • apsauginė signalizacija;
 • gaisrinė signalizacija;
 • bendra kabelinės televizijos sistema, užtikrinanti vietinį ir palydovinį televizijos signalų perdavimą;
 • telefoninis tinklas su vieninga telefonine stotimi;
 • vietinis kompiuterinis tinklas su interneto prieiga;
 • vėdinimo sistema su rekuperacija, kuri leis 15-20 % atpiginti buto šildymo eksploatavimo išlaidas;
 • magistralinė kondicionavimo sistema, prie kurios galės prisijungti kiekvienas pageidaujantis.

Labai svarbus ir naudingas šio mikrorajono projekto sprendimas – tai pėsčiųjų takų ir poilsio zonų išdėstymas virš automobilių stovėjimo vietų. Ventiliuojamos stovėjimo aikštelės leis išsaugoti švarią aplinką miesto centre. Vidiniuose gyvenamojo rajono kiemeliuose nesigirdės automobilių variklių ūžesio, signalizacijos.

Statomas naujasis rajonas džiugins akį funkcionaliai suplanuota ir skoningai sutvarkyta aplinka, plačiais šaligatviais su dviračių ir riedučių takais, pereinamaisiais tilteliais, žaliomis vejomis, poilsio zonomis, mažosios architektūros formomis, kurios susilies į vieningą visumą. Gyventojai čia galės pailsėti ir pabendrauti. Jau iš šeštojo aukšto atsivers nuostabūs vaizdai į Kuršių marias, Neringą, Baltijos jūrą.

Gandrališkėse dominuos novatoriška, stilinga architektūra. Rajonas bus pastatytas kompleksiškai (statyba suskirstyta į 11 etapų), siekiant užtikrinti jo būsimiems gyventojams ramybę, patogumą bei sveiką aplinką.

Mes atsižvelgsime į gyventojų pageidavimus bei pasiūlymus. Jums beliks tik mėgautis gyvenimu Gandrališkėse.

Duomenys paimti iš Gandrališkės svetainės.


small_photo