Objekto tipas
Vietovė
Aukštų skaičius
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Šildymo tipas
Būklė
Svajonių Kranto Gyvenvietė

title_photo

Svajonių Kranto Gyvenvietė

… jaukus, prie didžiulio 40 ha vandens telkinio, įsikūręs gyvenamųjų namų kvartalas, kuriame norisi džiaugtis gyvenimu. Ši sparčiai besikurianti gyvenvietė įkurta visai šalia Klaipėdos miesto, priešais Tauralaukį. Iš „Svajonių Kranto Gyvenvietės“ nuolat kursuoja viešasis transportas – autobusas nr.7, o netoli kvartalo yra ir nr.14 autobuso stotelė. Esami gyventojai džiaugiasi greitu ir patogiu susisiekimu su bet kuria Klaipėdos miesto dalimi:

- iki centrinio pašto – 5km (6 min. važiuojant automobiliu)

- iki artimiausio darželio ir mokyklos – 1,a5 km

- iki gydymo įstaigos – 3km

- iki prekybos centro – 3km

- iki Girulių, jūros – 7km (dviračių takais)

- iki Palangos miesto – 18km.

„Svajonių Kranto Gyvenvietės“ gyventojai džiaugiasi nutiestais asfaltuotais keliais, išklotomis trinkelėmis, sutvarkytais šaligatviais ir dviračių takais, pilnai apšviesta teritorija, paklotomis komunikacijomis ir dujiniu šildymu. Jau visai netolimoje ateityje planuojama pilnai užbaigti kvartalo statybą, beliks tik išpuoselėti bendrąsias žaliąsias zonas bei pastatyti prieplaukėlę prie vandens esamiems gyventojams.

Šiame ramybės kampelyje kiekvienas gyventojas ras įvairių poilsio zonų ir atrakcijų. Didžiulis 40 hektarų dirbtinis ežeras ragina gyventojus išeiti po įtemptų darbų į gamtą, įkvėpti gryno oro, pasiirstyti valtele ar pažvejoti. Aktyvaus laisvalaikio mėgėjai kvartale sportuoja įrengtose krepšinio ir tinklinio aikštelės, mindami smagiai dviračiais nuklotais dviračių takais net iki pat Girulių paplūdimio, o Jūsų mažieji visuomet ras draugų saugioje kvartalo aplinkoje.


small_photo