Objekto tipas
Vietovė
Aukštų skaičius
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Šildymo tipas
Būklė
Manto namai

title_photo


Manto namai - naujo gyvenimo pradžia.


Visos svarbiausios Klaipėdos vietos šalia. Jūsų namai atsidurs miesto šurmulio, linksmybių, kultūros ir meno renginių sukūryje. Tik iškėlę koją iš namų, pateksite į centrinesKlaipėdos gatves, pulsuojančias didmiesčio ritmu, kur kasdien verda gyvenimas.


Apsigyvenkite uostamiesčio vidury, kur kertasi sausumos, oro ir jūrų keliai. Pasinerkite į šiuolaikiniomiesto ritmą ir išnaudokite kiekvieną galimybę, kuriąsiūlo gyvenimas.


„Manto namuose“ apartamentai patogiai išdėstyti per du aukštus, o kai kurie šio ir namo ties Manto gatve apartamentai turės atviras lauko terasas, susijungiančias su vidiniu kiemeliu.


Atviros lauko terasos lepins ir visų namų viršutinių aukštų gyventojus. Iš terasos virš namo ties Šimkaus gatve atsivers Kuršių marių vaizdai ir jūros


Čia įsikurs jaukioskavinės ir ištaigingi restoranai, kuriuose malonu aptarti reikalus su kolegomis ar partneriais, pasimatyti ir jaukiai paplepėti su artimais žmonėmis, pasilepinti taure gero vyno ar gurmanišku maistu. Mėgaukitėsišskirtine„Manto namų“ atmosfera!

Grįždami namo užsukite gėlių, mielųišskirtinių daikčiukų, kurie sukurs gerą nuotaiką ir kels šiltus jausmus. Neskubėdami rinkitės naujausius, geriausius ir madingiausius daiktus, į kuriuos sudėta visa šiuolaikinė gabiausių žmonių patirtis ir išmonė.

Mėgaukitės gyvenimu ir jo teikiamais malonumais!
Manto namų elegancijos ir stiliaus centras- išrankiems ir stilingiems žmonėms.