Objekto tipas
Vietovė
Aukštų skaičius
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Šildymo tipas
Būklė
Fausta kvartalas

title_photo

"Fausta“ –naujas daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalas Palangoje. Daugiabučiai gyvenamieji namai įsikūrę ramiojevietoje, apsupti žalumos ir jaukios kaiminystės. Iki jūros tik 5 minutės dviračiu arba 20 minučių pėsčiomis: Bangų-Vytauto-Žvejų gatvėmis kelias veda tiesiai prie Palangos gelbėjimo stoties. Bangų gatvė kuria lengvai pasieksite Faustos namusneseniai naujai išasfaltuota, susisiekimas patogus tiek automobiliu,tiek viešuoju transportu, tiek pėsčiomis. Aplink kvartalą "Fausta" daug medžių ir žalumos. Visai šalia už 300 metrų geriausias Palangoje medicinos centras. Netoliese darželis, mokykla, parduotuvės, vaikų žaidimo aikštelės. Daugiabučius gyvenamuosius namus sudaro du penkių aukštų namai adresais Medvalakio g. 12 ir Medvalakio g. 12A, Palanga. Kiekviename name yra po 75 butus.

Įsigijus butą "Faustos kvartale" parkavimo vieta uždarame kvartalo kieme priklausys kiekvienam nemokamai!

Didelis pasirinkimas 1 kambario, 2 kambarių ir 3 kambarių butų (kai kurie pirmų aukštų butai turės lauko terasas ir išėjimus į jas tiesiai iš butų. Kitų aukštų butai turi lodžijas/balkonus."Faustos" teritorija apželdinta ir pilnai sutvarkyta. Daugiabučių namų teritorijoje pastatyta vaikų žaidimo aikštelė.

Po "Faustos" namais yra įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, iš kurios namuose įrengtais liftaisgalima pakilti į bet kuriuos namų aukštus. Vidiniame kieme taip pat yra įrengta didelė antžeminė automobilių atovėjimo aikštelė. Šio projekto namų teritorija yra aptverta ir turiautomatinius vartus įvažiavimui į "Faustos" teritoriją.