Objekto tipas
Vietovė
Aukštų skaičius
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Šildymo tipas
Būklė
Palanga. Vanagupės Parkas (II etapas)

title_photo

 Ilgai lauktas Vanagupės parko II etapas! A energetinės klasės!

Vanagupės parkas – Jūsų namai pušyno apsuptyje. Mažas gyvenamųjų namų kvartalas nutolęs nuo triukšmo ir judrių miesto gatvių leis mėgautis tyru pušyno aromatu, o jūros bangų ošimas, girdimas vos pravėrus langus, mintimis nuneš jus į tolimiausius svajonių kraštus...

Architektūra - šiuolaikiška ir harmoninga. Namų išdėstymas, jų formos ir spalvos tarpusavyje dera taip pat sklandžiai, kaip ir su gyvenvietės gamtos akcentais.

Didžiulis dėmesys skirtas medžiagų kokybei, prabangai, funkcionalumui ir darnai su gamta Juk kuo aplinkoje daugiau darnos - tuo arčiau laimė...

Visiems butams įrengti naudotos modernios, energiją tausojančios technologijos. Įmonė tiki, kad Jūsų patogumui pritaikyti funkcionalūs sprendimai palengvins kasdienybę ir prisidės prie nepamirštamų atostogų.

Džiaugiamės puikiai pavykusiu ir pilnai apgyvendintu pirmuoju Vanagupės parko projekto etapu. Tęsdami darbus ir kurdami antrąjį etapą, pasinaudojome savo patirtimi dar labiau tobulindami ir panaudodami inovatyvius sprendimus, tačiau išlaikėme vientisą stilių ir Jums labiausiai patikusias detales.

ERDVIOS TERASOS IR PATALPŲ IŠPLANAVIMAS

Nedideliuose 3 aukštų daugiabučiuose namuose funkcionaliai suplanuoti 2-3 kambarių butai, kur kiekvienas turi erdvią terasą arba balkoną, tad grynas oras ir saulės spinduliai visada bus neatskiriama jūsų namų dalis. Butai suprojektuoti taip, kad saugotų jūsų gyvenimo privatumą. Planuodami namus itin didelį dėmesį skyrėme terasų ir balkonų privatumui, patalpų išplanavimui ir baldų išdėstymui. Apgalvoti sprendimai leidžia Jums išnaudoti kiekvieną namų erdvę, todėl Jums nereikia permokėti už nenaudojamus buto kvadratus.

BASOMIS PO ŠILTUS NAMUS Jaukumas – pagrindinis gerų namų akcentas. Mėgaukitės vaikščiodami basomis net ir šaltą žiemą – visuose butuose įrengiamas reguliuojamas grindinis šildymas užtikrins tolygų šilumos pasiskirstymą ir komfortabilią oro cirkuliaciją visuose namuose. Taip sutaupysite vietą kambariuose, ir šildymui skiriamas išlaidas. Maksimaliam komfortui užtikrinti papildoma inovatyvi šildymo ir vėsinimo sistema kiekvienoje gyvenamoje patalpoje oras-oras.

LAISVĖS IR ERDVĖS POJŪTIS Grindis siekiantys aukštos klasės sandarūs A+ klasės langai suteiks namams lengvumo ir erdvės bei užtikrins namų šilumą ir šviesą kiekviename kambaryje. Natūrali dienos šviesa namams suteiks ramybės, o namų gyventojams – visada teigiamas emocijas.

Trumpai apie projektą:

-tarp namų ir jūros - tik takas vedantis per pušyną;

-prestižinė, žaliausia miesto vieta; -namai Jums tiek poilsiui tiek nuolatiniam gyvenimui;

-išskirtinė architektūra;

-apgalvotos net mažiausios detalės;

-nedideli 3 aukštų daugiabučiai, mažai kaimynų;

-didelis dėmesys skirtas butų privatumui;

-dėmesingas landšafto apželdinimas priderintas prie natūralios gamtos;

Butų techninės specifikacijos:

-A energetinio naudingumo klasė!

-namo fasadas dengtas ilgaamžiška klinkerio apdaila;

-laiptinės išklotos natūraliu granitu;

-kodinė laiptinės spyna;

-įvažiavimas, parkavimo aikštelė ir takeliai iškloti trinkelėmis;

-visa teritorija pilnai aptverta, vartai valdomi elektra;

-natūralaus ąžuolo durys ir parketlentės;

-šarvuotos lauko durys;

-A+ klasę atitinkantys 3 stiklų ir 6 kamerų langai;

-vokiška Hansgrohe santechnika vonioje;

-visi butai gyvenamosios paskirties;

-itin ekonomiškas grindinis dujinis-autonominis šildymas;

-elektriniai šildymo siurbliai oras-oras kiekvienoje gyvenamoje patalpoje; -vėsinimo sistema kiekvienoje gyvenamoje patalpoje;

-Jūsų patogumui - pilna subtiliai atlikta apdaila kokybiškomis medžiagomis;


Daugiau informacijos www.pajurioterasos.lt; www.vanagupesparkas.lt