Objekto tipas
Vietovė
Aukštų skaičius
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Šildymo tipas
Būklė
Pajūrio namai - Dargužiai

title_photo

Pajūrio namai - Dargužiai

Nuostabios gamtos apsuptyje, netoli Karklės suprojektuotas naujas 25 namų kvartalas. Strategiškai patraukli vieta – Jus sups gamta, ramybė ir puikūs vaizdai, vos už poros kilometrų yra Karklės gyvenvietė su puikiais pėsčiųjų ir dviračių takais iki jūros. Klaipėdos miesto centrą automobiliu pasieksite vos per 10 min (13 km), Palangos miestas už 14 km, taigi apsigyvenę šiame kvartale turėsite išskirtinę galimybę mėgautis gamta, tačiau per daug nenutolti ir nuo miesto šurmulio..

Parduodamas namas išskirtinėje vietoje netoli Karklės, tik 5 min. kelio iki jūros automobiliu. Kompaktiškas 25 namų kvartalas su kelio užtvaru leis jaustis saugiai. Šis kvartalas ir namas sužavės kiekvieną, kuris yra pasiilgęs gamtos, ramybės, puikių vaizdų. Klaipėdos miesto centrą automobiliu pasieksite vos per 10 min (15 km), Palangos miestas už 14 km, taigi apsigyvenę šiame kvartale turėsite išskirtinę galimybę mėgautis gamta, tačiau per daug nenutolti ir nuo miesto šurmulio. Erdvus sklypas aplink namą, ir Jums niekada neteks pro svetainės langą žiūrėti į kaimyno tvorą ar sienas. Kvartale puikiai išplėtotos komunikacijos: suprojektuotos plačios, asfaltuotos, apšviestos gatvės, vandentiekis, kanalizacija, elektra.

Strategiškai patraukli vieta – Jus sups gamta, ramybė ir puikūs vaizdai, vos už poros kilometrų yra Karklės gyvenvietė su puikiais pėsčiųjų ir dviračių takais iki jūros. Klaipėdos miesto centrą automobiliu pasieksite vos per 10 min (15 km), Palangos miestas už 14 km, taigi apsigyvenę šiame kvartale turėsite išskirtinę galimybę mėgautis gamta, tačiau per daug nenutolti ir nuo miesto šurmulio.