Objekto tipas
Vietovė
Aukštų skaičius
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Šildymo tipas
Būklė
Ajerų Vilos

title_photo

Ajerų vilos - prabangus, elegancija dvelkiančių vilų projektas Palangoje. Kur susijungia aplinkos harmonija ir turiningas poilsis. Čia pat pušyno takai, kuriais išėję pasivaikščioti pasieksite Baltijos jūrą. Smėlėti krantai ir kopos, jūros bangų mūša - tai kas padės atsipalaiduoti bet kuriuo metų laiku.

Išpuoselėta aplinka: didelis privatus šildomas baseinas ir tvenkinyje plūduriuojanti pirtis, leis mėgautis visais kurorto malonumais, neišeinant iš privačios teritorijos.

Miško apsuptyje pastatytos pavėsinės vilų gyventojams ir svečiams taps puikia poilsio vieta. Visai šalia rasite didžiausią Baltijos šalyse SPA centrą, Basanavičiaus gatvę pasieksite mažiau nei per 10 minučių. O šalia esančiais dviračių takais lengvai nuvažiuosite į bet kurią kurorto zoną.

Vizualiai tradicinė Lietuviškos architektūros namo forma persipynusi su vientiso fasado linijomis ir medžio elementais - tai kuo Ajerų vilos išsiskiria iš kitų nekilnojamojo turto projektų.

Dideli panoraminiai langai užtikrins, kad Jūsų namuose nuolat būtų šviesu ir tuo pačiu vizualiai išplės poilsio bei gyvenamąją erdvę. Kruopščiai suprojektuotos erdvės leis pajusti miesto kokybės ir gamtos harmoniją.

Natūralios gamtos aplinka, plačios terasos ir medienos panaudojimas, perteikia stilizuotos senovinės vilos įvaizdį, kuris būdingas šalies pajūrio architektūrai. Kas visumoje sukuria tobulą derinį su aplinka ir gamtos visuma.

Interjeras

Ajerų vilose jauku nuo pat pirmos minutės. Iki smulkmenų išplanuoti kambariai ir patogūs sprendimai užtikrins gerą mikroklimatą Jūsų namuose.

Visų vilų pirmuosiuose aukštuose įrengtos erdvios svetainės, kurios sujungtos su lauko terasomis sukuria artimos gamtos pojūtį. Atvira virtuvės zona kartu su valgomuoju - patogi kasdienybė.

Antrajame aukšte įrengti stilingi miegamieji su išėjimais į terasą, kur kiekvienu metų laiku Jus stebins pajūrio gamtos vaizdais. Trečiame aukšte rasite mini SPA zonas, kur galėsite leisti laisvalaikį ar atsipalaiduoti modernaus dizaino pirtyje.

Laisvalaikio Ir Poilsio Zona

Trečiajame pastato aukšte specialiai Jums - poilsio zona! Jūsų malonumui ir kokybiškam laisvalaikiui įrengsime pirtį. Karščio mėgėjai galės rinktis suomišką sauną, o mėgstantys rytietiškus ritualus galės lepintis turkiškoje pirtyje.

Privatus Baseinas

Šildomame 20 metrų ilgio baseine vandens malonumais galėsite mėgautis nepriklausomai nuo metų laiko. Šalia baseino įkurta poilsio zona. Čia rasite gultus, kuriuose atsipalaiduosite po vandens pramogų ar lepinsitės saulės voniomis.

Pontoninė Pirtis

Šalia apartamentų esančio tvenkinio viduryje, ant pontoninio pagrindo, rasite plūduriuojančią suomišką pirtį, kurioje atgauti jėgas ir pailsėti turėsite progą tiek vasarą, tiek žiemą. Geriausias poilsis - gryname ore!


small_photo small_photo