Objekto tipas
Vietovė
Aukštų skaičius
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Šildymo tipas
Būklė
Bangų Namai

title_photo

Tai A+ klasės būstas - butai Palangoje Jūsų nuolatiniams namams. O galbūt – Jūsų atostogoms ir poilsiui nuo didmiesčių triukšmo.

( 3 Namai 66 Butai )

Mūsų projektas, tai nauji butai Palangoje. Čia galite įsigyti 1–3 kambarių butus, kurių plotas – nuo 28-71 m².
Pirmo aukšto butai su terasomis bei 18-96 m² žemės, tad šiltuoju metų laiku galėsite basomis vaikščioti po savą žolyną ir vakarus leisti ne tik stebėdami saulėlydžius ant Palangos tilto, bet ir skaitydami gerą knygą terasoje arba erdviuose balkonuose.
Butai su daline arba pilna apdaila. Atsižvelgdami į Jūsų poreikius kartu įrengsime Jūsų svajonių namus!

Unikali vieta Palangoje​

Visai šalia nuolat žaliuojančio pušyno, tačiau vos kelios minutės pėstute iki prekybos centrų (400 metrų iki artimiausios parduotuvės). Čia pat – autobusų stotelės, tad tiek Jūs patys, tiek vaikai galės nuvykti į mokyklą ar būrelį, jeigu gyvensite Palangoje.
Taip pat neužmirškite, jog gyvendami arba atostogaudami pajūryje, visuomet galite bėgioti auksiniais paplūdimiais. Iki jų patogus susisiekimas naujai ištiestais pėsčiųjų bei dviračių takais. Taip pat leisti laisvalaikį pramogomis knibždančioje Palangoje.

Jūsų patogumui

Pasirūpinome ir tuo, jog nereiktų sukti galvos, kur pastatyti automobilį – kiekvienas butas turi po vieną parkavimo vietą. O pirmame aukšte gyvenantieji turės ir terasą bei XX arų žemės, tad šiltuoju metų laiku galėsite basomis vaikščioti po savą žolyną ir leisti vakarus ne tik stebėdami saulėlydžius ant Palangos tilto, bet ir skaitydami gerą knygą savoje terasoje.

Pramogų bei aktyvaus laisvalaikio erdvė

Pramogų ir veiklos šioje vietoje netrūksta – vaikams įrengta žaidimų aikštelė, o suaugusiems – sporto zona. Na, o mėgstantys ruošti maistą galės savo gebėjimus rodyti grilio zonoje. Tai vieta, kur gaminsite ir skanausite gardžias vakarienes su šeima ir draugais.
Tai A+ klasės būstas – Jūsų nuolatiniams namams. O galbūt – Jūsų atostogoms ir poilsiui nuo didmiesčių triukšmo. Čia – 28-71 kv. m butai su daline ir pilna apdaila.