Objekto tipas
Vietovė
Aukštų skaičius
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Šildymo tipas
Būklė
BALRTIJOS TERASOS, Baltijos pr. 111

title_photo

„BALTIJOS TERASOS“ – tai Klaipėdos miesto centre kylantis šiuolaikiškos architektūros naujų daugiabučių namų kvartalas su visais naujakuriams reikalingais privalumais. Kurdami šį kvartalą – Jūsų svajones paversime realybe! Statydami šiltus namus išskiriame jaukų kiemą, draugiškus kaimynus ir saugumą. Čia galite džiaugtis ramiu gyvenimu, bet kartu nepasigesti ir miesto patogumų, tai galimybė puoselėti sveiką ir harmoningą gyvenimą.

„Baltijos terasos“ įsikūrusios netoli „Smiltynės perkėlos“, kurią galima pasiekti vos per 5 minutes dviračiu ir mėgautis išskirtine Kuršių Nerijos gamta, grožėtis žaliais miškais, mėgautis Baltijos jūros bangomis ir kvėpuoti tyru oru. Gyvenamieji namai yra atokiau nuo pagrindinio kelio, bet tuo pačiu netoli miesto centro ir kitų kasdieniniam gyvenimui svarbių sričių - „Švyturio“ arena, „Klaipėdos baseinas“, „Žvejų kultūros rūmai“, net ketvertas prekybos centrų. Pėsčiomis pasiekiamos šalia esančios mokyklos, darželiai, medicinos įstaigos.

Kviečiame kurti savo svajonių namus „BALTIJOS TERASOSE“.

„BALTIJOS TERASOS“ projektą sudaro keturi 7 aukštų A klasės gyvenamieji namai. Projekto įgyvendinimas numatomas trimis etapais:

  • I etapas - baigtas;
  • II etapas – statomi namai B+C, pabaiga 2021 IV ketvirtis;
  • III etapas – statomas namas D, pabaiga – 2022 IV ketvirtis.

Prieš pradedant namų statybą, pravedamos visos būtinos komunikacijos, suformuojami kelių ir parkavimo aikštelių pagrindai, sutvarkomas gerbūvis prie sklypo ribų. Baigus I ir II statybos etapus pasitelkus kraštovaizdžio specialistus sutvarkomas kiemas, pasodimani medžiai, įrengiamos vaikų žaidimo aikštelės ir gyventojų poilsio zonos.